מנורות

הבית הישראלי מקבל את כניסתה של המודרניזציה ומחבק את האופנה החדשה שמתבטאת גם במגוון מנורות ופתרונות תאורה לבית. המעצבים החדשים, בוגרי מגמות עיצוב בבתי ספר מתקדמים בארץ, מעצבים מחדש את מנורות הבית ומבקשים מכם מראש להביט עליהן בראש פתוח ולהבין את האומנות מאחורי כל עיצוב. בפתיחת קטלוגים מהעולם של תאורה ועיצוב לבית, לגינה או למשרד, ניתן לראות את השינוי המשמעותי בתחום התאורה, המתבטא עם הזמן גם בארץ. המעצבים החדשים מבקשים לבטא רגש, תחושה ואמירות מובהקות, דרך עיצוב מנורות, שיוצבו בבית שלכם בתור תכשיט אומנותי, המספר סיפור ולא מאפיין רק אובייקט פונקציונאלי לנוחות.

אור אופנתי

הסטנדרטי והמוכר הסתכם בנורת להט בתוך בית מנורה, כאשר המנורה מקרינה אור צהוב ומעייף. לאור הצבע המעופש, הקירות נראו מלוכלכים והבית היה נראה מאובק באופן תמידי. בכדי לאפשר לאופנה להתבטא דרך מנורות, יש להחליף את נורת הלהט לנורות לד, בעלות מוליך למחצה, המאפשרות מגוון של צבעים, בהתאם למיקום ולאובייקט אותו מעוניינים להאיר. חברת ניר פלד בע”מ מציעה מגוון חידושים מעולם התאורה, המעניקים אור ייחודי ואופנתי לבית, למשרד, לגינה ולכל מקום אחר הזקוק לתאורה איכותית. כיום, ניתן לראות ברוב הסלונים החדשים, מנורות שקועי תקרה, המאפשרות תאורה נעימה ללא צורך באהיל, לאור המיקום של התאורה. ישנם פסי תאורה מיוחדים סביב קירות הבית, המעניקים לבית מראה אינסופי שמרחיב אותו משמעותית מבחינה וויזואלית. הספוטים המיוחדים השקועים בתקרה, מעניקים אור חזק אך מוותרים על הדרמטיות ועל העומס בשילוב שלהם עם נברשת.

סוגי מנורות

ישנו מבחר גדול של שקועי קיר ופסי תאורה מיוחדים בקטלוג של ניר פלד בע”מ, כאשר כל צורה וסגנון יתאימו למבנה מסוים. ניתן לעצב את שקועי הקיר בצורה מלבנית, מרובעת, עגולה וכדומה, כך שיתאימו לשאר הפריטים באותו מבנה. מנורות הן חלק משמעותי בעיצוב הבית המודרני, אשר מושפע מצורות גיאומטריות וזוויות שונות. חשוב לשים לב לבחירת האור והמנורות בכל חדר בבית, מאחר שיש חדרים בבית הזקוקים לתאורה חזקה, חלקם זקוקים לתאורה הניתנת לעמעום וכן הלאה. במעבר לבת חדש או בשיפוץ, יש להדגיש מחשבה רבה על התאורה, עוד לפני ההתמקמות בבית, מאחר ומדובר בחלק משמעותי מהעיצוב ומהפונקציונאליות.