תפקידו של יועץ תאורה, וכיצד יוכל לסייע ברכישה

מלבד יצירת אור בבית, לתאורה ישנו תפקיד חשוב בכל בית – יצירת אווירה ביתית, חמימה ויוקרתית, על פי הרצונות של בעלי הבית ועל פי הסגנון המתאים להם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים בתחום התאורה, מגוון עצום של גופי תאורה שונים אשר יכולים להפוך את המראה של הבית שלכם להרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד, אם רק תדעו לבחור בגופי התאורה הנכונים. לכן, לפני שאתם מבצעים רכישה של תאורה לבית, כדאי מאוד שתפנו אל יועץ תאורה מקצועי אשר ילווה אתכם לאורך תהליך הבחירה ויסייע לכם לבצע אותה בצורה הרבה יותר חכמה והרבה יותר נכונה.

יועץ תאורה פרטי

אפשרות אחת לביצוע רכישה נכונה של תאורה לבית הינה בעזרת יועץ תאורה פרטי. לרוב, היועץ הזה עובד בשיתוף פעולה עם מעצבים או אדריכלים, אך גם אנשים פרטיים יכולים להזמין אותו וכך להתאים את גופי התאורה הנכונים ביותר לבית שלהם בצורה הטובה ביותר. כמובן, יועץ זה גובה תשלום עבור השירותים שלו ולכן, אם אתם בעלי תקציב מוגבל, כדאי שתיקחו זאת בחשבון לפני שאתם פונים אל יועץ פרטי וכדאי שתבצעו השוואת מחירי בין כמה יועצים שכאלו בכדי למצוא יועץ אשר יעניק לכם מחיר משתלם והוגן אשר לא יגרום לחריגות מהתקציב שלכם.

יועץ תאורה בחנות התאורה

עוד אופציה, אשר בה אינכם צריכים לשלם ליועץ התאורה על השירותים שלו, הינה לפנות לחנות תאורה מקצועית בה מועסקים יועצי תאורה מומחים אשר כל תפקידם הוא לסייע ללקוחות בבחירת התאורה המתאימה. יחד עם זאת,, חשוב שתזכרו כי לעומת יועץ פרטי אשר מגיע אל הבית שלכם ובוחן את המקום היטב, ליועץ התאורה בחנות אין אפשרות כזה ולכן כדאי שתצלמו את הבית ואת האזורים בהם אתם מעוניינים להתקין גופי תאורה, כך שתוכלו להראות את התמונות ליועץ בחנות ויהיה לו הרבה יותר קל לבצע התאמה נכונה של התאורה עבורכם.

עבודה עם תקציב מוגבל

מלבד התאמה נכונה של התאורה, יועץ תאורה מקצועי יסייע לכם לעבוד גם עם תקציב מוגבל ולמצוא את כל גופי התאורה להם אתם זקוקים גם אם אין לכם כסף רב להוציא על כך. כמובן, במידה ואתם אכן בעלי תקציב מוגבל להוצאה על התאורה, יידעו את היועץ מראש על כך ובצורה הזו הוא יציע לכם רק הצעות המתאימות לתקציב שלכם והצעות שיסייעו לכם לעמוד בו, ובהצלחה רבה.

בנוסף, היועץ יוכל להציע לכם הנחות או הטבות מיוחדות ברכישה של כמות גדולה או כמה גופי תאורה יוקרתיים ולכן כדאי לכם לעבוד איתו ולא לנסות לבחור את גופי התאורה בעצמכם. בדקו כמה חנויות תאורה שונות, התייעצו עם היועצים שלהם, קבלו הצעות מחיר ורק לאחר מכן בחרו את המתאים לכם ביותר.