תאורת חלונות ראווה מאלומיניום

פרופיל אלומיניום מסביב לחלונות ראווה יכול לשדרג אותם בצורה משמעותית. עם זאת, כדאי לנצל את ההזדמנות ולבחור פתרונות תאורה שידגישו את היתרונות שלו

חלונות ראווה קובעים את אחוזי המכירות של חנויות ועסקים. חנות ראווה היא כרטיס הביקור של העסק וזו הפגישה הראשונה של הלקוח עם המוצר או השירות. ללא חלונות ראווה לא ניתן להניע לקוחות לפעולה, לייצר בידול מול מתחרים וגם להראות נוכחות באיזורי קניות צפופים ועמוסים. כדאי להשקיע מחשבה בעיצוב חלונות הראווה ובעיקר לנצל את היתרונות של פרופיל אלומיניום. זהו פרופיל עדין בסגנון מודרני אותו ניתן לעצב בשורה ארוכה של דגמים ודוגמאות.

הדבר החשוב הוא לשלב בין פתרונות תאורה לבין חלונות ראווה מאלומיניום. היות והפרופיל הוא האלמנט הדקורטיבי החשוב ביותר וקשה לשנות את המראה החיצוני של הזכוכית, התאורה חייבת להיות ממוקדת בו. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

א. בחירת ספקטרום תאורה צר – בחרו ספקטרום צר ככל האפשר המדגיש את קווי המתאר של הפרופיל. כך תוכלו להפוך את חלונות הראווה למדגם מייצג של פריטים ספציפיים ולמקד את המבט של הלקוח. ספקטרום תאורה צר ימנע עודף צבעים וגם יבטיח מסגרת ברורה וחדה.

ב. שימוש בנורות LED – נסו להשתמש בנורות LED עם משך חיים של כמה אלפי שעות לפחות וכך תוכלו לחסוך בהוצאות. תוכלו לשלב את הנורות על הפרופיל עצמו, או להציב גופי תאורה שקועים, ספוטים ועמודים תלויים. נורות LED מומלצות גם מבחינה אקולוגית ובתוך חלונות ראווה הן יכולות להוכיח את המחויבות שלכם כלפי איכות הסביבה.

ג. תאורה טבעית ומלאכותית – זכרו להתאים את התאורה המלאכותית לתאורה העיצובית. אם חלונות הראווה שלכם נמצאים בשטח פתוח, אין סיבה לוותר על התאורה הטבעית והמלטפת של קרני השמש. במקרה כזה תצטרכו ליישם ציפוי ייעודי המגן על הפרופיל מפני שחיקה. התאורה הטבעית תוכל לשמש אתכם לאורך היום ובשעות הערב תצטרכו להפעיל תאורה מלאכותית. בחלונות ראווה הסוד הוא שילוב עדין שמונע עומס תאורה על עיני הלקוחות.

שדרוג פרופיל אלומיניום עם גופי תאורה מעוצבים

אין ספק לגבי העובדה שגופי תאורה מעוצבים יכולים וצריכים לשדרג את פרופיל האלומיניום הקונבנציונאלי בחלונות ראווה. אם בעבר נהוג היה להסתפק בתאורת פלורסנט משעממת ודלה, הרי שכיום יש מגוון רחב של גופים דקורטיביים. שילוב של תאורה שקועה בחלק החיצוני של החלון עם גוף תאורה יוקרתי במרכז החלל ישדרו אקסקלוסיביות, יוקרה ואלגנטיות. בנוסף, תמיד תוכלו לערוך משחקי אור וצל על מנת להפריד בין חללים שונים מאחורי חלון הראווה עצמו.

סל האפשרויות שלכם בעיצוב חלון ראווה כמעט בלתי מוגבל. הדבר החשוב הוא להבין מה משפיע על מראה החלון ולכן גם על המכירות, להשתמש בפרופיל המתאים ולא לשכוח לשלב תאורה מחמיאה.