שילוב תאורה בעיצוב תקרות גבס מעוצבות

עיצוב מתחיל מהפרטים הקטנים ביותר כל חלל בין אם מדובר בבית ובין אם מדובר במשרד. הדרך הטובה ביותר ליצור מראה מרשים מבלי להוציא כספים ותקציבים בסכומים אסטרונומיים יכולה לבוא לידי ביטוי בנישות שונות, כמו למשל עיצוב משלים בגבס, שינוי סגנון העיצוב המשלים (כמו: כריות, וילונות, תמונות וטקסטיל) או תאורה אשר באמצעות עבודה והתאמה יכולה להעניק לעיצוב סגנון ייחודי בסגנונות שונים ומשתנים.

הנושא המרכזי עליו נדבר יהיה נושא התאורה וכיצד בדרך פשוטה וממוקדת ניתן ליצור עיצוב מושלם ומדויק ללא שיפוצים וללא הוצאות משמעותיות

שילוב תאורה שקועה במטבח ובסלון

תאורה שקועה היא בין הפיתוחים המעניינים ביותר בתחום תקרות גבס מעוצבים. הדרך לזכות בעיצוב מיוחד ותאורה שאינה מסנוורת ואפשרויות העמקה תוך יצירת עיצוב סולידי אבל גם מרשים מוצאות את מקומן בתאורה השקועה. זוהי הדרך המושלמת ליצור תקרות גבס מעוצבות למי מכם שמתקשה להחליט על סגנון העיצוב או האווירה.

תאורת ווינקרים – האם מומלץ ואיפה?

תאורה בסגנון ווינקרים היא בין הסגנונות היותר בולטים כיום בתחום עיצוב מבטחים ושדרוג תקרות גבס מעוצבות. הווינקרים מאפשרים לו ליצור אווירה ייחודית במטבח בתחושה מודרנית בשילוב נוחות ומשחק נוח עם התאורה. תאורת ווינקרים ניתנת לעיצוב משתנה מפן הגוון והסגנון גוף התאורה ונוחה לכוונון האור בהתאם לשעת היום והצורך במטבח.

תאורת הרמוניה אומנותית בעיצוב מסתורי

תאורת הרמוניה, אותה תאורת דרמטית שיוצרת את השינוי והשוני בחלל הבית. החזרה אל העיצוב העתיק והנוסטלגי, בדמות אהילים, גופי תאורה מוצללים ועיצוב דרמטי הוא אחד הסגנונות אשר חוזרים היום לאופנה ונותנים תוספת מעניינת ושונה למראה החדשני שמרביתנו מקפידים עליו בעיצוב הפנים.

עיצוב תאורה בסגנון דרמטי יותר תעניק לבית ולקירות הגבס אשר נסמכים על מראה נקי ומודרני יותר, את אותה ההרגשה והאווירה החמימה שאנו מחפשים, מבלי להכביר ולהעמיס את החלל בפרטים.

שילוב תאורה וגבס בחדר הילדים – האגדה מתעוררת לחיים

יצירת אגדה חיה בחדר הילדים היא רצונו של כל ילד וילד לשעבר. אנחנו בתור הורים חיים במקרים רבים את החלום שלא הגשמנו בילדותנו, בין אם זה להיות בקבוצת הכדורגל של בית הספר ובין אם זה חדר מאגדות האחים אנדרסן. עיצוב תאורה בסגנון האגדה בעלת חיפוי ועיצוב לא קונבנציונאלי, למשל , צורת גוף תאורה מעוגל אך מוערך בעיצוב נסיכה, שמש פיות, ודומיהם ייצרו מראה בסגנון תמים וילדותי , זה ש”ישבור” את המראה הטכנולוגי של יתר חללי הבית ויהפוך את חדר הילדים לעולם אינדיבידואלי העומד ברשות ובזכות עצמו.

לא הכל זה מלמעלה – אפשר גם מהצד . התאמת תאורה בסגנון ייחודי

תאורת צד כחלק מעיצוב קירות גבס מעוצבים הוא סגנון שניתן לראות במרבית החללים אשר מבקשים לעצמם מראה בוהמייני ומעט שונה. עיצוב הצד בא להעניק תוספת לתאורת התקרה המרכזית, בייחוד כאשר מדברים על תקרות גבס מעוצבות וליצור אפשרות של תוספת תאורה או שינויי אווירה בשעות הערב ושעות בין ערביים, תאורת הצד יכולה לבוא לידי ביטוי באופן שקוע או באופן בולט כפי שניתן להתרשם ממרבית גופי התאורה המיועדים לשמש כתאורת קיר.

לאחרונה, ניתן להתרשם מתאורת קיר בלבד בחדר השינה כתאורה המרכזית והיחידה בחדר, אותה אחת אשר יוצרת תחושת רגיעה שיוצאת מהקווים ודוגלת בעיצוב נועז ורומנטי יותר.

אז צאו מהקווים – והתחברו לקירות!