כיצד התאורה מסייעת בעיצוב המשרד

עיצוב פנים מורכב ממרכיבים שונים ואחד מהם הוא התאורה. התאורה יכולה להשפיע על האווירה במקום והיא יכולה ליצור אשליות במתחם כפי ששום פריט אחר לא יכול ליצור. במשרדים חשיבות העיצוב גדול מאד, הוא משפיע על תפוקת העבודה, הצטרפות לקוחות ויוצר את הרושם הנדרש במקום.

בעזרת תאורה אפשר להעניק למשרד תחושה שהוא גבוה או גדול יותר, אפשר ליצור בעזרתה תחושה של אינטימיות או מקצועיות. מעצבת פנים מקצועית המומחית בתאורה תוכל להתאים לכל משרד את השילוב הנכון לו ביותר בהתאם למטרת העיצוב.

להפוך את המשרד לגבוה יותר

התאורה יכולה לשנות את תחושת הגובה של המשרד שלכם. כיוון התאורה כלפי מעלה או הורדה מהתקרה או ישיר כלפי מטה ייצרו אשליה של גובה החלל. במקרים רבים שבהם רוצים להעניק תחושה של חלל גבוה אפשר לעשות זאת בעזרת תאורה בלבד. לרוב, יוצרים תחושת גובה במשרדים נמוכים (אפשר לראות כי ישנן ערים בהן בניינים ישנים נבנו עם תקרות נמוכות) או במשרדים שרוצים לשדר יוקרה.

להעניק תחושה של חלל גדול

במשרדים קטנים אפשר ליצור תחושה של חלל גדול וכל זה באמצעות תאורה נכונה. מעצבת המומחית בתחום התאורה תוכל לבחור את צבע התאורה הנכון והכיוון הנכון לתאורה כשהמטרה היא להעניק תחושה של חלל גדול יותר. הדבר מתאים במיוחד למשרדים קטנים אך לא רק ויש להתחשב באופי המשרד, הפעילות המתבצעת בו וגם כמה לקוחות מבקרים במקום בו זמנית. מעצבת פנים המתמחה בתאורה תוכל להתאים את התאורה ואת כיווני התאורה הנכונים.

ליצור אינטימיות

כל משרד עובד בתחום אחר וזקוק לאווירה שונה. התאורה מאפשרת ליצור במשרד את האווירה הנדרשת כמו למשל ליצור אינטימיות. הדבר טוב במיוחד במשרדים שרוצים לשדר אווירה אישית או במקומות בהם מתקיימים טיפולים. תאורה חמימה המתרכזת במקום אחד (למשל שמה דגש על פינה אחת) יכולה להעניק תחושה של אינטימיות וקרבה. במקרה זה אפשר ליצור תאורה גבוהה לצד תאורה אינטימית זו.

תחושת מקצועיות במשרד

ישנן אפשרויות שונות ליצור מקצועיות במשרד ושימוש בתאורה נכונה משדרג את הנראות שלו. משרדים מעוצבים שמגיעים אליהם לקוחות רבים ושחשוב לו לשדר קודם כל מקצועיות (כמו למשל משרד של רואי חשבון, עורכי דין ודומיהם) יוכל להשתמש בתאורה כדי ליצור את האווירה הנדרשת בו. אווירה מתאימה תוכל להשפיע על התחושה של הלקוחות במקום ותקל על החלטת המגיעים למקום להצטרף כלקוחות של המשרד.

הכי חשוב – להתאים את התאורה למקום

אחת הטכניקות ליצור אווירה במשרד היא תאורה. תאורה נכונה במקומות הנכונים ובוויסות נכון תאפשר לכם ליצור כל מה שתרצו מבחינת האווירה. מעצבת המומחית בתחום התאורה תשלב את התאורה הנכונה בכל מקום בהתאם לתכנון המקורי. המעצבת תבחן עם בעלי המקום איזו אווירה הם רוצים ליצור במשרד ובהתאם לכך תתכנן את העיצוב וכך גם את התאורה המתאימה למקום.